Mavrični prijateljčki

MAVRIČNA SKUPINA

V novembru smo v naši župniji  ustanovili Mavrično skupino. Sestavljajo jo veroučenci od 3. do 6. razreda. Vključilo se jih je 28. Dobivamo se enkrat mesečno zvečer v župnišču in opravljamo izzive, ki so predstavljeni v  reviji Mavrica. Sedaj smo opravili že tri naloge in prav vse so bile zanimive. Po končani nalogi pošljemo na Mavrico tudi poročilo. Končno srečanje vseh Mavričarjev bo v juniju na Rakovniku.

Na prvem srečanju smo skupaj izbrali ime skupine. Imenujemo se Mavrični prijateljčki. Izdelali smo tudi slike za posamezne skrivnosti rožnega venca in napisali namene naših molitev.

Na drugem srečanju smo izdelovali svečke in molili za naše rajne.

Na tretjem srečanju smo izdelali čestitke in obiskali g. Masnika v Domu duhovnikov v Ljubljani. Srečanje je bilo zelo prisrčno in veselo. Šli smo tudi v Dom starejših v Ribnico in se srečali z nekaterimi našimi krajani iz Velikih Lašč. V januarju bomo obiskali še nekatere bolne na domu.

Branka Levstik

Mavrični prijateljčki

Rožni venecSvečke so lepo uspele

Na obisku pri g. Antonu Masniku.